NOVÁ GENERACE PROBIOTIK


Víte že?

Všechna současná probiotika obsahují probiotické buňky ve formě solitérních (samostatných) buněk. Aby správně působila, musí souvisle přilnout ke střevní sliznici a vytvořit tzv. biofilm. Bakterie, které jsou ve výrobě kultivovány jako solitérní buňky, se musí zásadním způsobem „přeprogramovat“, aby byly schopné vytvořit biofilm. Často se jim to nepodaří a probiotické bakterie jen tak projdou naším zažívacím ústrojím bez jakéhokoli užitku.

čtěte více
» Imunita / Imunita a střevní mikroflóra

Imunita

Lidé s oslabenou imunitou jsou unavení a náchylnější k mnohým nemocem – nachlazení, chřipce, onemocnění dýchacích cest a nejrůznějším zánětům. Prodělání těchto nemocí ještě více imunitu oslabuje a začíná tak začarovaný kruh. Oslabená imunita je příčinou nemoci, která ji ještě více oslabuje.

Pak je dobré začít pracovat na tom, aby se náš imunitní systém dostal co nejdříve zpátky do kondice a s ním i celé tělo. Jak na to?

Základem našeho imunitního systému jsou dobře fungující střeva. Právě tady se nachází až 85% našich imunitních buněk. Jen zdravá a správnými mikroorganizmy osídlená sliznice lidského střeva může odolat infekcím.

Jak ozdravit střeva? Cestou může být úprava jídelníčku a zařazení produktů obsahující „přátelské“ bakterie mléčného kvašení. Jde zejména o zakysané mléčné výrobky, jogurty, jogurtové mléka, ale také třeba kysané zelí. Bohužel toto často nestačí. Koncentrace zde obsažených bakterií je pro zásadní obnovu střevní rovnováhy obvykle příliš nízká. Navíc dnešní uspěchaný životní styl neklade velký důraz na zdravou a vyváženou stravu. Pro pohodlné doplnění přátelských střevních bakterií jsou proto velmi často doporučována probiotika ve formě doplňku stravy.

Vhodným přípravkem je ProbioLact. Jediný zástupce biofilmových probiotik na trhu. Biofilmová probiotika jsou mechanismem, jakým ve střevě působí, tak unikátní, že je lze bez nadsázky považovat za probiotika nové generace.

Přípravek ProbioLact obsahuje:

Probiotické bakterie Lactobacillus acidophilus kultivované na nosiči ve formě biofilmu
+
10 miliard přátelských bakterií v doporučené denní dávce
+
Prebiotika (k podpoře růstu zdravé mikroflóry)
+
Vitamín C (pro podporu imunity)
+
Enterosolventní ochranná tobolka

Rychlejší uzdravení

Často se stává, že po úspěšně prodělané léčbě se člověk ne a ne dostat zpátky do kondice. Důvodem je oslabená imunita. Rekonvalescence trvá déle a není ani výjimkou, že člověk takzvaně zase „něco chytí“. Začíná tak začarovaný kruh. Oslabená imunita je příčinou nemoci, která ji následně ještě více oslabuje. Klíčem je posílení obranyschopnosti organismu.

productimage